• Кедира ново појачување на Арсенал

  Среда, 16 Јули 2014 13:02
 • Итурбе сепак во Рома

  Среда, 16 Јули 2014 12:56
 • Алегри нов тренер на Јуве

  Среда, 16 Јули 2014 12:47
 • Вејд останува во Мајами

  Среда, 16 Јули 2014 12:41
 • Кејлор Навас потпишува за Реал

  Среда, 16 Јули 2014 12:35

Екстра Тип

Паровите од ЕКСТРА ТИП не може да се играат сингл.

Може да се играат два натпревари од ЕКСТРА ТИП.

Паровите од ЕКСТРА ТИП мора да се одиграат минимум со уште два други парови од преостанатата понуда во билтенот.

Супер 9

Одиграјте најмалку 9 парови и остварете ЕКСТРА ДОБИВКА ДО 180%. 
Сите коефициенти од Супер 9 се поголеми во однос на основната понуда во билтенот.
Натпреварите од Супер 9 не може да се комбинираат со останатата понуда од билтенот.

Замислени Натпревари

Еден тим можете да го изиграте само во една комбинација на тикетот и не може да го врзувате со натпреварот од стандардната понуда од билтенот.

Мoже да се врзува со останатата понуда од билтенот и додатокот.

Може да се игра сингл.

Спортски Вести

Објавено на 13.07.2014, 17:30 од Љубе Биневски
2014-07-13-15-30-57 Во пресрет на вечерашното големо финале од СП 2014, оваа низа интересни статистички податоци е само најава за шоуто што од 21 часот ќе можеме да го...
Објавено на 13.07.2014, 17:24 од Љубе Биневски
2014-07-13-15-24-45 Пари Сен Жермен ќе излезе како победник од трката по Анхел ди Марија откако францускиот првак изразил подготвеност да ја израмни понудата на Манчестер...
Објавено на 13.07.2014, 17:18 од Љубе Биневски
32 Елиаквим Мангала ќе биде второто засилување за Манчестер сити од редовите на Порто во овој преоден рок, откако „граѓаните“ се согласија да платат...
Објавено на 13.07.2014, 17:13 од Љубе Биневски
2014-07-13-15-13-25 Поранешниот англиски репрезентативец Дејвид Бекам истакна дека денеска во големото финале на Светското првенство ќе навива за Аргентина и прогнозираше...
Објавено на 13.07.2014, 17:09 од Љубе Биневски
2014-07-13-15-09-10 Натурализираниот македонски репрезентативец, Лестер Бо Мекејлеб се наоѓа на добар пат за првпат во својата кариера да заигра во најквалитетната...
Објавено на 09.07.2014, 17:45 од Љубе Биневски
2014-07-09-15-45-41 Фудбалскиот клуб Пелистер останува под општинска капа, откако ниту на вториот јавен повик од Општина Битола не беше доставена ниту една понуда од...

Партнери

БТВ      stenton blacksolzaismea

     fer

 

114205