• Aнчелоти задоволен од минималната предност

  Четврток, 24 Април 2014 12:10
 • Гвардиола голем оптимист

  Четврток, 24 Април 2014 11:33
 • Јанузај ја избра Белгија

  Четврток, 24 Април 2014 11:25
 • Tренерска смена во РК Пелистер

  Среда, 23 Април 2014 15:51
 • Реал го почитуваме,но не му се плашиме

  Среда, 23 Април 2014 15:34

Екстра Тип

Паровите од ЕКСТРА ТИП не може да се играат сингл.

Може да се играат два натпревари од ЕКСТРА ТИП.

Паровите од ЕКСТРА ТИП мора да се одиграат минимум со уште два други парови од преостанатата понуда во билтенот.

Супер 9

Одиграјте најмалку 9 парови и остварете ЕКСТРА ДОБИВКА ДО 180%. 
Сите коефициенти од Супер 9 се поголеми во однос на основната понуда во билтенот.
Натпреварите од Супер 9 не може да се комбинираат со останатата понуда од билтенот.

Замислени Натпревари

Еден тим можете да го изиграте само во една комбинација на тикетот и не може да го врзувате со натпреварот од стандардната понуда од билтенот.

Мoже да се врзува со останатата понуда од билтенот и додатокот.

Може да се игра сингл.

Спортски Вести

Објавено на 23.04.2014, 15:28 од Љубе Биневски
2014-04-23-13-28-18 Чилеанскиот интернационалец Алексис Санчез ова лето ќе ја напушти Барселона и ќе се пресели во италијанскиот шампион Јувентус, пишува „Sportmediaset“....
Објавено на 23.04.2014, 13:40 од Тино Бојаџиев
pelister-vardar Навивачката група „Чкембари„ од  Битола во јавноста преку официјално соопштение откри дека нема да допатува во Скопје на вечното...
Објавено на 16.04.2014, 13:36 од Љубе Биневски
2014-04-16-11-36-41 Лионел Меси е цел на остри критики од шпанската јавност поради слабите игри во последно време, но вечерашното финале од Копа дел реј е идеална можност...
Објавено на 16.04.2014, 12:05 од Љубе Биневски
2014-04-16-10-05-03 Со синоќешните два натпревари на кои Њујорк славеше пирова победа против Бруклин од 109-98, а ЛА Клиперс го совлада Денвер со 117-105 веќе финишира...
Објавено на 16.04.2014, 11:52 од Љубе Биневски
2014-04-16-09-52-19 Пеп Гврдиола верува дека неговиот Баерн Минхен нема да има шанси против Реал во полуфиналето од Лигата на шампиони доколку не ја поправи моменталната...
Објавено на 16.04.2014, 11:43 од Љубе Биневски
2014-04-16-09-43-54 Милан заигра подобро под раководство на Кларенс Сидорф, ако се земат во предвид резултатите од неговото доаѓање на кормилото на клуб „росонерите“ би...

Партнери

БТВ      stenton blacksolzaismea

     fer

 

065490